LHMS: Ernesto

Ernesto

Pro globální poradenskou firmu EY jsme vyvinuli mobilní aplikaci Ernesto, která boří zažité náborové procesy.

Mobilní aplikace

Aplikací Ernesto jsme poskytli zájemcům o práci možnost vstoupit do světa jedné z nejúspěšnějších společností současnosti, vyzkoušet si, jak se v ní dělá kariéra, a přitom se dozvědět vše podstatné o firmě.

Je to snadné. Po zaregistrování se do aplikace je uživatel automaticky zaměstnán na pozici asistenta, postupným plněním úkolů se však může vyšplhat až na partnera společnosti. Při každém postupu navíc na uživatele čeká reálná odměna.

Pro aplikaci jsme vyvinuli i jednoduchou microsite, kde si uživatelé mohou aplikaci stáhnout.

Výhody pro uživatele

Zájemci o práci v EY mohou prostřednictvím aplikace zaslat svůj životopis a již nemusí tápat, jak to v EY vlastně chodí.

Výhody pro klienta

EY získá spoustu užitečných dat o uživatelích a může vybírat posily do svých řad z těch nejlepších kandidátů.

Jak to funguje?

Guerillová kampaň

Bořit zažité konvence jsme chtěli i v propagaci aplikace. Vymysleli jsme proto guerillovou kampaň, se kterou jsme vtrhli do vybraných vysokých škol a jejich přilehlého okolí. Na chodníky jsme aplikovali clean graffiti, do budov jsme umístili papírové čepice a vlaštovky a co šlo, jsme polepili našimi samolepkami. Před Ernestem nebylo úniku.

250 samolepek

6 000 origami

50 graffiti

Komunikace na Facebooku

Pro kariérní facebookovou stránku EY jsme naplno rozjeli živou komunikaci se zvědavci a zájemci. Ve svěžích postech s originální grafikou nacházejí fanoušci informace o atraktivních pozicích v EY, přednáškách, workshopech, které stojí za návštěvu, a nechybí ani příležitostný insight do dění ve firmě.

Ey Česká republika - Kariéra