LHMS: Phoenix Launch

PHOENIX Launch

Když na český trh vyrazil nový model nákladního automobilu TATRA PHOENIX, nemohli jsme u toho chybět. Postarali jsme se o komplexní launch a svědomitě seznámili s novým vozem veřejnost, novináře i prodejce.

Představení
široké veřejnosti

Nový nákladní vůz Tatra PHOENIX jsme chtěli představit v co nejlepším světle. Exteriéry pro produktové fotografie jsme nafotili až na Kanárských ostrovech. Natáčení spotu probíhalo v těch nejtěžších terénních podmínkách polygonu v Kopřivnici. Posuďte sami.

Microsite

V rámci ATL kampaně jsme navrhli a realizovali i dynamickou microsite. Ta fungovala nejdříve jako teaser s odpočítáváním do oficiálního odhalení vozu. Po představení zde zájemci mohli najít všechny dostupné informace, nakonfigurovat si svou vlastní TATRU a objednat se na zkušební jízdu.

Představení
odborné veřejnosti

TATRU PHOENIX jsme slavnostně představili novinářům i odborné veřejnosti z celého světa. A to v rámci několika eventů, které jsme kompletně zorganizovali.

Odhalení vozu proběhlo v Technickém muzeu v Kopřivnici, na kopřivnickém polygonu si účastníci eventů mohli vůz osobně vyzkoušet během testovacích jízd. V rámci akce jsme se též podíleli na akvizici prodejců.

Podpora dealerům

Pro prodejce vozů TATRA PHOENIX jsme zorganizovali produktová školení, připravili a vyrobili jsme veškeré školicí materiály. Součástí produktového školení byly opět testovací jízdy na kopřivnickém polygonu.

Pro všechny prodejce vozů TATRA (tj. nejen modelu PHOENIX) jsme ve spolupráci s klientem vyvinuli tzv. TATRA Dealer Portal - online řešení pro řízení vztahů se zákazníky, komunikační nástroj mezi společností TATRA a dealerskou sítí.

Produktová školení

Organizace školení pro prodejce včetně přípravy a zajištění všech školicích materiálů

TESTOVACÍ jízdy

Organizace testovacích jízd pro prodejce

TATRA dealer portal

Portál pro prodejce vozů TATRA. Motivační nástroj, CRM systém pro správu kontaktů